שי אלנקרי

יועץ אסטרטגי לעסקים

בתחומי הכושר והספורט

עסק מצליח פועל עם שיטה,

עם מנגנון ברור ומנצח.

אחרי שכבר הובלתי מאות עסקים קטנים ועד מותגים גדולים לגידול משמעותי בהכנסות ולתוצאות עסקיות יוצאות דופן, עכשיו זו ההזדמנות שלך להצטרף לתכנית הליווי הצמודה שלי 'עסקים בכושר'.

3 חודשים, אני ואתם, בפוקוס על העסק שלכם כדי לייצר סדר, ארגון ויותר לקוחות והכנסות. 

בין לקוחותיי

HYPE
SHER
FITBOOX
BERKOFIT
MIX
NIV ROM
SHIR
KTB
FITUP
GALIT
RANI
FUCOS
CONCEPT
DUDI
FITNESS28
RIMA
HYPE
SHER
FITBOOX
BERKOFIT
MIX
NIV ROM
SHIR
KTB
FITUP
GALIT
RANI
FUCOS
CONCEPT
DUDI
FITNESS28
RIMA

LET'S DRINK A COFFE

בשלב הראשון: יושבים לפגישת אסטרטגייה

אחד על אחד יחד איתי

(אפשר לשבת על קפה טוב אצלנו במשרד - או בשיחת וידאו מהסלון). בפגישה עושים סדר, מציבים מטרות (מצוי אל מול רצוי) ומתכננים את האסטרטגיה. 

1

GILAD2
HELI2
BERKOFIT
FITBOOX
MIX
NIV ROM
SHER
HYPE
SHIR
KTB
FITUP
GALIT
RANI
FUCOS
CONCEPT
DUDI
FITNESS28
RIMA
GILAD2
HELI2
BERKOFIT
FITBOOX
MIX
NIV ROM
SHER
HYPE
SHIR
KTB
FITUP
GALIT
RANI
FUCOS
CONCEPT
DUDI
FITNESS28
RIMA

YOU ARE ONE OF A KIND

אחרי המפגש הראשון אנחנו ממשיכים לשלב חשוב בו נמצא את הקול הייחודי של העסק, החזון, הערכים, הלמה, היתרונות וה-DNA. בתהליך זה נבנה ונחזק את ליבת העסק,  את השיטה הייחודית, נייצר אסטרטגיית המשך, ונדייק את הסיבות המרכזיות שיעזרו ללקוחות לבחור דווקא בך.

2

LET'S BOOST YOUR BRAND

אחרי שלב ההחלטות, הסדר והפעולות המיידיות

שנכניס לעסק, נעבור אל שלב בו נדייק

את שיטות הניהול בעסק, נהלים, 

שיטות עבודה, FLOW עסקי ועוד..

3

KNOW YOUR NUMBERS

תוך כדי הליווי (בשלבים הראשונים) נבנה תכנית עסקית חדשה או נחדד את התכנית העסקית הקיימת שתהיה ה-GPS שלנו ושל העסק לשנה הקרובה. במהלך התהליך נעבור ונחדד את תמחור מסלולי העסק, משפכי כניסה, ונבדוק אפקטיביות של כל מחלקה בעסק (מכירות / שימור לקוחות / שיווק ועוד). 

4

5

YOUR BUSINESS FLOW

מה עוד בתכנית הליווי? במשך 3 חודשים נכניס כלים אפקטיביים חדשים לעסק, נאמץ שיטות עבודה חדשות, נבחן איך מחזירים לקוחות עבר? אילו הטבות להציע? איזה מסלולים? איזה מוצרים חדשים לייצר בעסק בהתאם לעולם החדש? איך לתמחר? איך לדרבן לקוחות קייימים להפנות חברים? נשלב תכנון עסקי עם אסטרטגיה.  

YOUR MARKETING FLOW

בתכנית הליווי נתכנן את השיווק בעסק. בין אם אתם משווקים באופן עצמאית או דרך חברה שעושה עבורכם את השיווק, ביחד ניצור את הקו והדרך (גם בשיווק האורגני וגם בשיווק הממומן) כדי לייצר לקוחות רלוונטים חדשים. בתהליך זה נבחן: מה המסר שרוצים לשדר? מה הסיפור שרוצים לספר? נבנה משפכי כניסה לעסק, דפי נחיתה, אוטומציה ובעיקר, אסטרטגיה שיווקית לעסק ל-3 החודשים הקרובים. 

6

אני שי אלנקרי, מגדיר את עצמי כחוקר עצמאי לפריצת גבולות ומוטיבציה בחיים ובעסקים. 

בעברי המקצועי, מאמן סקרן ומאמן כושר לאנשי צבא בכירים בתחילת שנות ה-2000. לאורך השנים רצתי 5 מרתונים ו-2 אולטרה מרתונים רק כדי להבין 'מהי פריצת גבולות' שאפשר לקחת מהספורט אל החיים והעסקים. 

 

בעשור האחרון ליוויתי יותר מ-1500 יזמים, בעלי עסקים ומאמנים מעולם הכושר והספורט, הקמתי 300+ עסקים שונים בתחום, כתבתי יותר מ-900 סוגי קמפיינים שונים ודפי נחיתה, וליוויתי לאורך השנה תקציבי פרסום ללקוחות ביותר מ-2 מיליון שקל. את הנסיון שצברתי, אני מעביר הלאה בתכניות שלי לעסקים איתם עובד, עם קיצורי דרך וטכניקות שעובדות לצמיחה עסקית ברמה החודשית.

 

נקודת המבט שלי מתחילה מהתנהגות בני האדם, על הדרך שמגיבים לטכנולוגיה, לשיווק או לתהליך מכירה. התנהגות האנשים היא זו הגורמת לנו לייצר התאמות בשיווק ובתהליך המכירה. 

בחינת התאמה לתכנית ליווי אישית איתי. לאחר מילוי הפרטים אצור קשר ואשלח את חוברת הליווי עם כל הפרטים ישירות לווטסאפ.

 

*אישי וסודי*

שאלון התאמה לעסקים

FOLLOW ME

  • Instagram
  • Facebook

כתובת

אריה רגב 4 מרכז עסקים פולג נתניה

09-7424842

שי אלנקרי. ליווי עסקי. שיווק. אסטרטגיה.