top of page
מגזין עסקים בכושר
  • תמונת הסופר/תשי אלנקרי

עולם הכושר בקצב גבוה: 5 סיבות למה קבלת החלטות מהירות יצמיחו א העסק שלכם


קבלת החלטות מהירות בעולם הכושר


עולם הכושר ידוע בקצב המהיר שלו. טרנדים חדשים צצים כל הזמן, ישנה תחרות גבוהה, ולקוחות מצפים לריגוש תמידי ומענה מהיר מהעסק שלכם.


אך למרות זאת, רבים מבעלי מועדוני הכושר, הסטודיו והמאמנים העצמאיים איתם אני נפגש בכל חודש עדיין מתמהמהים כשמדובר בקבלת החלטות עסקיות חשובות.


"האם לקחת ליווי עסקי?", "האם להשקיע בשיווק דיגיטלי או לעשות את זה לבד?", "האם להשתמש במערכת ניהול לקוחות?", "האם לפתוח תכנית חדשה?" האם האם והאם?


וזה טבעי לגמרי.


קבלת החלטות מהירות בעולם הכושר


בכתבה הבאה אשתף אתכם את הסיבות המרכזיות להתמהמהות של בעלי עסקים בתחום הכושר בנוגע להחלטות קריטיות ו-5 סיבות למה קבלת החלטות מהירות יהיו שוות לכם הרבה כסף.
אני פוגש ומשוחח בכל חודש עם עשרות בעלי עסקים מתחום הכושר והספורט.


אני שומע את האתגרים, את הקשיים, את החששות, את ההתלבטויות, ואת ההעדפה "לעשות את זה לבד". לנסות להצליח ללא עזרה חיצונית.


חצי שנה אחרי, לצערי הרב אני נתקל שוב באותם בעלי עסקים שמגיעים אליי, הפעם עם עסק שלא מרוויח, ללא תכנית, ללא חזון, ללא סדר, מערכת או שיווק שעובד ומביא להם באמת לקוחות.עסקים בכושר


ואני תמיד אומר לעצמי: "למה הם לא התייעצו איתי לפני זה? הייתי אומר להם בדיוק איך לעשות את הדברים ולעלות את הסבירות להצלחה לפחות ב-95%".אני לא כותב את זה כדי להחמיא לעצמי או לשכנע מישהו לקחת את השירות שלי, זה פשוט כואב לראות את אותם עסקים שהשקיעו מאות אלפי שקלים בעסק שנמצאים בהססנות כשזה מגיע לקבלת החלטות משמעותיות שיכולות להזניק ולעזור לעסק שלהם.


בעולם הכושר, הססנות = כסף - והרבה!עסקים בכושר


אז למה בעלי עסקים ומאמנים בתחום הכושר מתמהמהים?


הנה 3 סיבות מרכזיות:


  • חשש מהשקעה: רבים חוששים להשקיע כסף בליווי עסקי או ניהול השיווק הדיגיטלי מתוך מחשבה שזה "לא משתלם".

  • חוסר אמון: אחרים לא מאמינים שצריך עזרה חיצונית, וחושבים שהם יכולים "להסתדר לבד".

  • חוסר ידע: רבים פשוט לא מודעים ליתרונות של ייעוץ עסקי או שיווק דיגיטלי ולכן לא רואים את הצורך בהשקעה.


ההתמהמהות הזו בדרך כלל עולה הרבה!עסקים בכושר


בעולם הכושר, מי שזז מהר, מנצח!עסקים בכושר


תעשיית הכושר היא תעשייה דינאמית, החלטות איטיות הן כמו עוגן שגורם לעסקים להישאר מאחור. הן גורמות למאמנים ומנהלים להחמיץ הזדמנויות, לאבד לקוחות, להפסיד למתחרים, לחנוק חדשנות ולפגוע ברווחים הפוטנציאליים.הנה 5 סיבות למה כדאי לכם לקבל החלטות מהר בעסק1. לא להחמיץ את הרכבת


הטרנדים בעולם הכושר משתנים בקצב מסחרר. אם אתם לא זזים מהר, אתם עלולים להחמיץ הזדמנויות צמיחה אדירות. מתחרים זריזים יותר יהנו מנתח שוק גדול יותר עבורם.


2. שימור לקוחות מרוצים


הלקוחות של היום רוצים תגובות מיידיות. אם אתם לא זמינים עבורם, הם יפנו למישהו אחר. המחקרים מראה ש-88% מהלקוחות לא יעשו עסקים עם עסק שלא מגיב לשוק ולהם בזמן.עסקים בכושר


3. להקדים את המתחרים


העסקים המהירים ביותר הם אלה ששורדים. מחקר של Harvard Business Review מצא שעסקים עם קבלת החלטות מהירה נוטים להצליח יותר מאשר אלה שמתמהמהים.

קבלו החלטות מהר, תשנו אותם לאט.4. לחדש כל הזמן


חדשנות היא המפתח להצלחה בעולם הכושר. אם אתם לא מנסים דברים חדשים, העסק עלול להישאר מאחור. קבלת החלטות מהירה תאפשר לעסק לאמץ טכנולוגיות חדשות, מתודולוגיות אימון חדשות ולשים את האצבע על צרכים מתבקשים.


5. חסכון בכסף


החלטות איטיות יכולות לעלות לעסק שלכם ביוקר. במחקר נוסף נמצא כי 122 מיליון דולר 'נזרקים לפח' (מבוזבזים) בארה"ב מדי שנה בגלל קבלת החלטות לא נכונות. בעולם הכושר, זה יכול להוביל להשקעות לא טובות, השארה של שיעורים שלא מצליחים להתרומם ושריפת כסף על קמפיינים שיווקיים לא יעילים.
בשורה התחתונה:


רוב המחקרים מראים כי קבלת החלטות איטיות יכולה להזיק משמעותית לעסקים בעולם הכושר. עסקים שרוצים לשגשג צריכים לפתח תרבות של זריזות ופרואקטיביות, תוך אימוץ תהליכי קבלת החלטות מהירות.יש לכם שאלה? צריכים עזרה עם העסק שלכם?


 לקבלת פרטים על שיווק דיגיטלי לעסקים בתחומי הכושר והספורט


להצטרפות לקבוצה הסגורה שלי בווטסאפ למאמנים ובעלי עסקים בתחום הכושר

Comments


bottom of page