מגזין עסקים בכושר
  • שי אלנקרי

שדרוג ומקסום מערכת ניהול הלקוחות בעסק: 3 מערכות שמתממשקות
כדי להצליח כעסק בתחום הכושר אנחנו חייבים לעשות את הפעולות הנכונות.

נשמע קלישאתי אבל זו האמת. לעשות את הפעולות הנכונות בשיווק, הפעולות הנכונות בתהליך המכירה, הפעולות הנכונות בשימור הלקוחות ואת הפעולות הנכונות בניהול סיסטמתי של העסק.זה לא סוד שאנחנו חייבים לנהל את העסק עם מערכת ניהול לקוחות ועל זה כתבתי בהרחבה בכתבה כאן שיכולה לעזור לכם בבחירת מערכת ניהול לקוחות ולהוציא ממנה יותר.אבל בכתבה הזאת בחרתי דווקא להתמקד ב-3 מערכות שמתממשקות עם מערכת ניהול הלקוחות הקיימת שלכם, חוסכות זמן ומייעלות בצורה מדהימה את מערכת ניהול הלקוחות.1. אפגרייד360


פיתוח ישראלי שעושה עבורכם את כל הפעולות העסקיות שצריך לבצע ברמה היומית/שבועית/חודשית על מנת לשמר לקוחות מצד אחד ולמקסם את מערך המכירות מצד שני - והכל בשילוב שליחת הודעות וואטסאפ אישיות ללקוחות שלכם!
לדוגמא: המערכת שולחת ישירות לווטסאפ הלקוח תזכורות על אימוני נסיון, ברכת יום הולדת, מעודדת מתאמנים שלא הגיעו מעל שבוע, שולחת הודעות עידוד למתאמנים מתמידים, שולחת טיפים וערך ללקוחות (גם כאלה שעזבו אם תבחרו) ועוד המון פיצ'רים מגניבים שיכולים לחסוך לכם המון זמן ואפילו יכולים לחסוך לכם ההעסקה של מנהלת משרד.

אין צורך להוריד שום דבר אלא פשוט להתחבר לשירות שלהם, להתממשק עם המערכת שלכם ולהתחיל לעבוד.


לאתר אפגרייד360


*גילוי נאות - היזם והמפתח (מאור) הוא לקוח וותיק שיצר מערכת מדהימה בה משתמשים ומרוצים גם עשרות לקוחות שלי.


ובגלל שאני מכיר את מאור אז ביקשתי ממנו הטבה שווה לקהילה ולקוראים שלי והוא נענה בחיוב עם קוד קופון המקנה 50 אחוז הנחה על החודש הראשון וללא דמי הקמה על סך 1000 ש"ח. קוד הקופון הוא: SHAIVIP. תיהנו!

לינק לוואטסאפ של אפגרייד3602. חיבור לזאפייר


זאפייר זו למעשה מערכת שמחברת בין תוכנות וניתן לעשות איתה המון אוטומציות מגניבות. אני אתן לכם דוגמא ממש שימושית לתחום שלנו. למשל, כל ליד שמשאיר פרטים בדף נחיתה/באתר/בטופס לידים יוכל להיכנס אוטומטית למערכת הניהול שלכם (ארבוקס / בוסטאפ וכו) כמתעניין חדש מבלי שתצטרכו להכניס את פרטיו בצורה ידנית.
רגע זה לא הכל, בנוסף אפשר שכל מתעניין שהשאיר פרטים ועבר ישירות למערכת הניהול שלנו כמתעניין גם יקבל הודעת וואטסאפ אישית שתברך אותו על השארת פרטים!דוגמא נוספת - כל ליד/מתעניין שעושה מנוי באותו רגע מקבל הודעת וואטסאפ מגניבה של ברוכים הבאים למשפחה!זוהי ללא ספק מערכת שחוסכת וניתן לבצע בה אוטומציות מגניבות שיחסכו לכם המון זמן ויעשו לכם סדר ששום דבר לא יתפספס.


העבודה עם זאפייר קצת מסובכת למי שלא יודע תכנות לכן מומלץ להשתמש בחברה או אנשי מקצוע שעוסקים בזה כדי להקים את האוטומציות עבורכם.


לינק לאתר של זאפייר


ואם אתם צריכים עזרה בבניית האוטומציות בעסק והחיבור עם זאפייר שלחו לי ווטסאפ ואפנה אתכם לגורם המתאים3. וויסנטר - VOICE CENTER


הכי מעצבן זה שאתם מדברים עם לקוח על נושא מסויים אבל אחרי מספר חודשים הוא טוען שאמרתם בכלל משהו אחר. עם VOICE CENTER תוכלו לעקוב אחר השיחות עם הלקוחות שלכם כדי ששום דבר חלילה לא יתפספס.


מדובר במרכזיית ענן שניתן להתממשק אליה ובכך כל השיחות שלכם מוקלטות אוטומטית ונכנסות לכרטיס הלקוח במערכת הניהול. בא לכם לשלוף את השיחה הראשונה עם הלקוח מלפני חצי שנה? פשוט נכנסים לכרטיס הלקוח והקלטת השיחה הראשונה תחכה לכם שם.

זה מעולה במקרים שהלקוח טוען כי משהו ספציפי נאמר לו בנוגע לנהלים מסויימים ואז ניתן לשלוף את ההקלטה ולהוכיח אחרת, בנוסף, אני אוהב לעבור על ההקלטות של הנציגים של הלקוחות שלי ובכך אני או בעל העסק גם יכולים לשמוע איך הם מדברים, למשב, למקסם ולשדרג את יכולת השיחה והמכירה שלהם.


לינק לאתר של וויסנטרבהצלחה!יש לכם שאלה? צריכים עזרה עם העסק שלכם?
להצטרפות לקבוצה הסגורה של


פורום עסקים בכושר - קהילת יזמים ובעלי עסקים בפייסבוקלקבוצת ווטסאפ סגורה לעסקים בלבד בתחום הכושר והספורט