top of page

תכנית הליווי
#עסקים בכושר

שי אלנקרי
יועץ אסטרטגי לעסקים
בתחומי הכושר והספורט

בשנים האחרונות הובלתי מאות עסקים קטנים ועד מותגים גדולים לגידול משמעותי בהכנסות ולתוצאות עסקיות יוצאות דופן, מזמין גם אותך להצטרף לתכנית הליווי הצמודה שלי 'עסקים בכושר'.

תכנית פרטנית, פרקטית ואדוקה של 3 או 6 חודשים, אני ואתם, בפוקוס על העסק שלכם כדי לייצר סדר, ארגון, מרכזי רווח חדשים, יותר לקוחות ויותר הכנסות. 

בין לקוחותיי

LET'S BOOST YOUR BRAND

בשלב הראשון: יושבים לפגישת אסטרטגייה

אחד על אחד יחד איתי

(אפשר לשבת על קפה טוב אצלי במשרד - או בשיחת וידאו מהסלון). בפגישה עושים רנטגן לעסק עם תיאום ציפיות, עוברים על  מספרי העסק, מייצרים סדר, תיעדוף של פעולות, מציבים מטרות (מצוי אל מול רצוי) ומתכננים את האסטרטגיה לקראת תכנית פעולה.

שי אלנקרי.png

1

LET'S BOOST YOUR BRAND

YOU ARE ONE OF A KIND

אחרי המפגש הראשון ממשיכים לשלב חשוב בו נמצא את הקול הייחודי של העסק, החזון, הערכים, הלמה, היתרונות וה-DNA. בתהליך זה נבנה ונחזק את ליבת העסק,  את השיטה הייחודית, נחדד ונדייק את הבידול עם הסיבות המרכזיות שיעזרו ללקוחות לבחור דווקא בך.

שי אלנקרי.png

2

LET'S GET STRONGER

אחרי שלב ההחלטות, הסדר והפעולות המיידיות

שנכניס לעסק, נעבור אל שלב בו נדייק

את שיטות הניהול בעסק, נהלים, 

שיטות עבודה, FLOW עסקי ועוד..

3

KNOW YOUR NUMBERS

בתהליך הליווי (כבר בשלבים הראשונים) נבנה תכנית עסקית חדשה או נחדד את התכנית העסקית הקיימת שתהיה ה-GPS שלנו ושל העסק לשנה הקרובה. במהלך התהליך נעבור ונחדד את תמחור מסלולי העסק, משפכי הכניסה, ונבדוק אפקטיביות של כל מחלקה בעסק (מכירות / שימור לקוחות / שיווק ועוד). 

שי אלנקרי

4

5

YOUR BUSINESS FLOW

מה עוד בתכנית הליווי? במשך 3 או 6 חודשים נכניס כלים אפקטיביים חדשים לעסק, נאמץ שיטות עבודה חדשות, נבחן: איך מחזירים לקוחות עבר? אילו הטבות להציע? איזה מסלולים? איזה מוצרים חדשים לייצר בעסק בהתאם לעולם החדש? איך לתמחר? איך לדרבן לקוחות קייימים להפנות אלינו חברים? נשלב תכנון עסקי עם אסטרטגיה.  

שי אלנקרי.png

YOUR MARKETING FLOW

בתכנית הליווי נתכנן את השיווק בעסק. בין אם אתם משווקים באופן עצמאי או דרך חברה שעושה עבורכם את השיווק, ביחד ניצור את הקו והדרך (גם בשיווק האורגני וגם בשיווק הממומן) כדי לייצר לקוחות רלוונטיים חדשים.

 

 

בתהליך זה נבחן: מה המסר שרוצים לשדר? מה הסיפור שרוצים לספר? איך אנחנו נראים? מה אנשים מחפשים כדי להגיע אלינו? נבנה משפכי כניסה לעסק, דפי נחיתה, נשפר את הנראות באינסטגרם ובפייסבוק, נדבר על הרילס והטיקטוק שלכם ועוד...

שי אלנקרי.png

6

שי אלנקרי.png

אני שי אלנקרי, מגדיר את עצמי כחוקר עצמאי לפריצת גבולות ומוטיבציה בחיים ובעסקים. 

בעברי המקצועי, מאמן סקרן ומאמן כושר לאנשי צבא בכירים בתחילת שנות ה-2000. לאורך השנים רצתי 5 מרתונים ו-2 אולטרה מרתונים רק כדי להבין 'מהי פריצת גבולות' שאפשר לקחת מהספורט אל החיים והעסקים. 

 

בעשור האחרון ליוויתי יותר מ-1500 יזמים, בעלי עסקים ומאמנים מעולם הכושר והספורט, הקמתי 300+ עסקים שונים בתחום, כתבתי יותר מ-900 סוגי קמפיינים שונים ודפי נחיתה, וליוויתי לאורך השנה תקציבי פרסום ללקוחות ביותר מ-2 מיליון שקל. את הנסיון שצברתי, אני מעביר הלאה בתכניות שלי לעסקים איתם עובד, עם קיצורי דרך וטכניקות שעובדות לצמיחה עסקית ברמה החודשית.

 

נקודת המבט שלי מתחילה מהתנהגות בני האדם, על הדרך שמגיבים לטכנולוגיה, לשיווק או לתהליך מכירה. התנהגות האנשים היא זו הגורמת לנו לייצר התאמות בשיווק ובתהליך המכירה. 

בחינת התאמה לתכנית ליווי אישית.

לאחר מילוי הפרטים אצור קשר ואשלח את חוברת הליווי עם כל הפרטים ישירות לווטסאפ ונתאם שיחת היכרות.

 

*אישי וסודי*

שאלון התאמה לעסקים

תודה רבה. אצור קשר בהקדם

bottom of page