top of page
מגזין עסקים בכושר
  • תמונת הסופר/תשי אלנקרי

שיווק ממומן בזמן מלחמה: מה כדאי לעשות?שיווק ממומן בעסקי כושר בזמן מלחמה

בראשון בבוקר (8 ימים לאחר תחילת המלחמה) עשיתי הערכת מצב עבור הלקוחות שלי שהריצו קמפיינים של שיווק ממומן (באזורים הפחות בעייתיים שעדיין פתוחים במתכונת כזו או אחרת). במקומות הבעייתיים עצרנו לכל הלקוחות את הקמפיינים די במיידית.


עשיתי את הערכת המצב כדי לבחון אפשרות חזרה חלקית לשגרה חלקית עם קמפיינים לצד מחשבות בנוגע לשיווק שיהיה רלוונטי לימים אלו ואני רוצה לשתף אתכם גם.
למי שנמצא באזורים החמים של הדרום או בגזרה הצפונית שמתחממת אין בכלל ראש לזה (וחלקם בכלל סגורים ב-100%) וזה מובן,אבל במרכז, השפלה והשרון נכון להרגע (17.10.23) אין מניעה מקיום פעילות (תחת הגבלות אזוריות של פיקוד העורף) ולהיפך, יש לזה תרומה אדירה להרמת המורל והבריאות הנפשית.


אנשים חייבים את זה - ספורט הוא כלי טיפולי בלחץ וחרדה!שיווק ממומן כושר


לכן, יש כאן באמת אפשרות ממשית לעשות טוב לאנשים ובמקביל לייצר מומנטום עסקי שיהיה טוב לכולם עכשיו וגם אחרי המלחמה.אז מה מפרסמים בתקופה זו במידה והעסק שלי סגור?


במידה והעסק שלכם סגור, אין צורך לעשות פרסום ממומן אלא לשים פוקוס על הפרסום האורגני שלא כולל רק מאמץ בהסברה לעולם על הפשע שנעשה לנו (שזה נהדר) אלא גם לפרסם תוכן להעלאת המורל ותוכן תומך בנפש של הלקוחות הקיימים או הפוטנציאליים שלכם שכוללים טיפים הקשורים בשחרור לחצים / חרדות דרך אימונים, תזונה ונשימות.


שיווק ממומן כושר מלחמהאז מה מפרסמים בתקופה זו במידה והעסק שלי עדיין פתוח?ההמלצה שלי שאותה אני רואה בשטח מלקוחות להם אנחנו עושים פרסום ממומן שכבר עובדת היא לפרסם את הדברים הבאים:
לפני שאגש לרעיונות האפשריים חשוב לי להגיד שאני ממליץ בחום לכולם תמיד להציע ולפתוח את הלב לכל המפונים מהדרום או מהצפון ולהציע אימונים בחינם! כן בחינם!


לא בשקל, לא ב-50% ולא רק 3 אימונים ראשונים. תפתחו את הלב לתושבי הדרום והצפון למשך תקופת הלחימה - כמה שייקח. כמובן שאפשר לדאוג שלא תיפגעו כלכלית בכך שתציעו את זה על בסיס הרשמה מראש ועל בסיס מקום פנוי.רעיונות לפרסום בזמן מלחמה


8 רעיונות להצעות שיווק ממומן לתקופת המלחמה- לתת מחיר אחיד / מחיר סמלי, לדוגמא: מנוי ב-150 ש"ח לחודש המלחמה הקרוב.


- לתת סכום של כסף למימוש עבור החודש הראשון, לדוגמא: קבלו החודש 100 ש"ח מתנה מאיתנו למימוש על כל אחד מהמסלולים שלנו.


- הנחה משמעותית לאורך תקופת הלחימה, לדוגמא: 50% הנחה עבור החודש הראשון /

50% הנחה כל עוד הלחימה מתקיימת או הנחה משמעותית עם תוקף למשך-3 חודשים.- לתת הטבת חינם כחלק מהתרומה להעלאת המורל הלאומי!


אני שונא חינם, כמעט ולא אציע את זה ללקוחות שלי אף פעם, אבל במתכונת הנוכחית של הלחימה זה בגדר של מצווה לעשות טוב לאנשים.איזה חינם אני ממליץ לתת?- שבועיים של אימונים במתנה!


- 18 ימים של אימונים ללא עלות! (18=חי) - תתחברו למצב.


- 18 אימונים (בתוקף לחודש ימים)


- חודש ראשון ללא חיוב (בהצטרפות ל-3 חודשים - כלומר משלמים רק על חודשיים כאשר החודש הראשון ללא חיוב אפילו).במידה ואתם לא בטוחים לגבי הטבה כזו או אחרת אתם יכולים תמיד להגביל כל הטבה גם למספר יחידות מוגבל.דוגמא לטקסט אפשרי


כאן בשבילכם לאורך כל תקופת הלחימה! לאורך כל תקופת הלחימה מועדון / סטודיו XYZ פותח את שעריו לתושבי הדרום והצפון לאימונים אצלנו במועדון / סטודיו ללא עלות בתיאום מראש ובנוסף נותנת וואוצ'ר על סך 100 ש"ח מתנה למצטרפים החודש למימוש על כל אחד מהמסלולים שלנו.


אפשר להחליף את ה-100 ש"ח במתן של שבועיים שלמים של אימונים (וניתן להגביל את זה לעד 2 אימונים בשבוע) לכל המתעניינים מהאזור הגאוגרפי של העסק שלכם.


פרסום בזמן מלחמה כושר


למה לעשות הטבות כאלה משמעותיות בימים אלה?


1. כי אנחנו במלחמה! ובעוד 50 שנה תספרו על התרומה שלכם לעורף דרך העסק שלכם.


2. לאף אחד אין סבלנות למכור בימים אלה או לעשות פולואפ ללקוחות.


3. ללקוחות אין סבלנות היום אם מישהו בכלל ינסה למכור להם.


לכן, להתגייס ולעשות טוב לאנשים בצורה של שבועיים אימונים בחינם מבלי שצריך לשכנע מישהו לקנות מכם זה נהדר לכל הצדדים.שבועיים מתנה פרסום כושר


ומה לגבי הלקוחות הקיימים שירצו גם כן הטבה?


אפשר לעשות להם טוב גם מבלי להכניס את היד לכיס.הנה הדוגמאות:


1. במנויי כניסות שבועיות - אפשר לתת להם כניסה נוספת בשבוע ללא עלות למשך תקופת המלחמה על בסיס מקום פנוי. ירגישו בהחלט שבאים לקראתם. לדוגמא: אם הלקוח יושב על מסלול של 2 אימונים בשבוע אפשר להטיב איתו ולאפשר לו גם להגיע 3 פעמים בשבוע לאורך תקופת המלחמה.


2. במנויים ללא הגבלה - ניתן לתת בכל כניסה של בעל המנוי מישהו מבני המשפחה ללא עלות (על בסיס של עד כניסה 1 או 2 בכל שבוע) ועל בסיס מקום פנוי ובהרשמה מראש.


3. בכרטיסיות - גם כן ניתן לתת 1+1 למשך החודש הקרוב על בסיס מקום פנוי. על כל כניסה של בעל הכרטיסייה למשך החודש הקרוב ניתן להביא מישהו איתו או איתה בהרשמה מוקדמת וכמובן על בסיס מקום פנוי.זה הכל אנשים יקרים


מקווה שנתתי קצת כיווני חשיבה ❤יש לכם שאלה? צריכים עזרה בימים אלה של המלחמה?

לקבלת פרטים על שיווק דיגיטלי לעסקים בתחומי הכושר והספורטלהצטרפות לקבוצה הסגורה בווטסאפ למאמנים ובעלי עסקים בתחום הכושר


Comments


bottom of page